O mnie!

Inżynier Blondyna

okoSkoro już tu jesteś, to wiedz, że robisz to na własną odpowiedzialność. Zamierzasz wejść w meandry mojej pokręconej psychiki. To może być niebezpieczne, przykre, dziwne, a może nawet całkiem przyjemne przy bliższym poznaniu. Tak, czy siak jesteś tu gościem. Więc jak gość się zachowuj. Zanim pokażesz swoje brzydkie odruchy, przypomnij sobie, że świadczą one tylko i wyłącznie o Tobie! ZANIM SKOMENTUJESZ PRZECZYTAJ!! Nikogo nie zmuszam do czytania. Jeżeli musisz być wulgarny ulżyj sobie gdzieś indziej. Jeżeli chcesz krytykować, krytykuj byle konstruktywnie.

Uwaga! Nie stronię od wulgaryzmów. A w zasadzie często bluzgam szpetnie. Bo lubię, bo robi to 99% naszego społeczeństwa, bo wulgaryzm to dla mnie słowo, jak każde inne. Słowa są po to aby nimi malować wypowiedzi, więc ich do tego używam.

Oprócz tego lubuję się w sarkazmie, ironii i cynizmie.

Zdarzają mi się błędy ortograficzne, składniowe, językowe. Bo to blog amatorki, a nie laureatki nagrody Pulitzera. Jeżeli masz z tym problem – zapraszam do wyjścia.

sarkazm

Hmm… Może sobie nawet pomyślisz, że możesz mnie skumać. Hyhyhy. Dobre sobie.

2 myśli nt. „O mnie!”

  1. Należy pamiętać, że „ z każdego słowa próżnego, które by wyrzekli ludzie, zdadzą liczbę w dzień sądu. Albowiem ze słów twoich będziesz usprawiedliwiony, i ze słów twoich będziesz potępiony” (Mt 12, 36-37).
    A jakie jest dzisiaj słownictwo wśród coraz młodszych dzieci???
    http://tradycja-2007.blog.onet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>